Česky Español

Rekonstrukce

Provedeme rekonstrukci vašeho domu, bytu, chaty nebo firmy – odborně, se zárukou a na klíč tak, abyste se nemuseli o nic starat. Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce, jako jsou např. renovace koupelny, bytového jádra, podkroví, střechy. Zajistíme i montáže kuchyní, vestavěných skříní a mnoho dalších činností.

Proč nám svěřit rekonstrukci bytu nebo domu?

  1. Máme stabilní tým řemeslníků a nabízíme veškeré práce: bourací, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, podlahářské, malířské, vodoinstalatérské, topenářské, plynařské práce a elektropráce. Nemusíte tedy organizovat více dodavatelů.
  2. Zdarma přijedeme, zaměříme, vypracujeme rozpočet.
  3. Navrhneme řešení a vše dobře naplánujeme: umístění příček, průchodů, vývodů vody, odpadů, zásuvek, výšku podlah, vhodné povrchové úpravy. S námi vás čekají jen příjemná překvapení.
  4. Probereme s vámi i plány do budoucna. Sdělte nám, co všechno chcete v příštích měsících nebo letech renovovat, a my vám navrhneme, v jakém pořadí práce nejlépe provádět.
  5. Šetříme váš čas: dbáme na to, aby na sebe při rekonstrukci všechna řemesla a dodávky materiálu navazovaly.
  6. Pracujeme s materiály od renomovaných výrobců a našimi subdodavateli jsou pouze ověřené specializované firmy.
  7. Pro jednotlivé vrstvy – např. při rekonstrukci podlah nebo střech – vždy používáme materiály od stejného výrobce, které jsou navzájem kompatibilní. Tím se prodlužuje životnost.

 

Poptat rekonstrukci

 

Certifikáty